Tecrübeyle gelen güven ve kalitenin birleştiği nokta: BOLAT DEMİR

13 Temmuz 2018 Cuma 15:30
Tecrübeyle gelen güven ve kalitenin birleştiği nokta: BOLAT DEMİR
Bolat Demir Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Bolat ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızı sizlerle paylaşıyoruz.

“Kaliteli hizmeti bizden alacağınızın garantisi markamızla birleşti”

Firmanızın kısa tarihçesi, organizasyon yapısı ve faaliyet alanları hakkında bizleri bilgilendirir misiniz? 2002 - 2011 yılları arasında demir çelik sektöründe görev yaptıktan sonra 2011 yılında yine demir çelik sektörüne hizmet verecek şekilde Bolat Demir’i kurdum. Bolat Demir, gelişen ve süreklilik teşkil eden inşaat ve akaryakıt sektöründe faaliyet göstermek ve sektöre değer katmak için kurulan bir şirkettir.

Firmamızda Türkiye’nin dört bir yanına demir çelik ürünleri sevkiyatı yapmaktayız. Türkiye genelinde bulunan TSE ve ISO kalite standartlarında üretim yapmakta olan fabrikalardan müşterilerimize doğrudan sevkiyat yapmakta olup, ayrıca Ankara / Ostim - Atisan’da bulunan depolarımızdan da kendi araçlarımızla müşterilerimize şantiye teslimi hizmet vermekteyiz. Bunun yanı sıra 2017 yılında toptan akaryakıt sektörüne girerek işimizi geliştirmek ve büyütmek için çalışmalarımız devam etmektedir.

Akaryakıt hizmetlerimizi, Bolat Taahhüt Yapı Sanayi Tic. A.Ş olarak İSO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi ile hizmet vermekteyiz. Türkiye genelinde bulunan rafinelerden müşterilerimize doğrudan sevkiyatı yapmakta olup, ayrıca Ankara’da bulunan akaryakıt istasyonumuzdan da müşterilerimize parkende hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin dört bir yanına akaryakıt ürünleri sevkiyatı yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda, yönetim ve üretim stratejilerinin ışığında inşaat ve akaryakıt sektöründe satış ve tedarikçi konumunda sektörünün önemli kuruluşlarından lider olabilmek için varız.

Demir çelik sektörüne yönelik sunmuş olduğunuz ürün ve hizmetler neler? Ağırlıklı olarak hangi sektörde kullanılıyor?

Demir çelik sektörüne yönelik; nervürlü inşaat demiri, hazır demir, kangal demir, çelik hasır, inşaat çivisi, bağ teli, takviye teli, sac, profil ve akaryakıt hizmeti vermekteyiz. Ürünlerimiz ağırlıklı olarak inşaat sektöründe kullanılmaktadır.

Bolat Demir’in stok gücü kapasitesi hakkında bizleri bilgilendirir misiniz?

Türkiye genelinde bulunan fabrikalarda ve depolarımızda ortalama15 bin ton civarında stoklu çalışmaktayız.

İleriye dönük proje ve hedefleriniz ile ilgili bizleri bilgilendirir misiniz?

Pazardaki satış payımızı artırmak için İstanbul, Payas, İzmir illerinde yeni şubeler açarak bir üst seviyeye çıkmayı ve sektörde kalıcı bir yer edinmeyi hedeflemekteyiz.

Firmanızın üstlenmiş olduğu sosyal sorumluluk projeleri hakkında bizleri bilgilendirir misiniz?

Öğrencilerimizin eğitim hayatına katkıda bulunmak amacıyla burs kanalıyla yardımcı olmaktayız. Ayrıca şahsım olarak yıllık düzenli LÖSEV, DARÜŞŞAFAKA, İLKYAR, MANİSA-SPASTİK VE ÖZÜRLÜ ÇOCUKLAR YARDIM VAKFI vb. kuruluşlara bağış kapsamında yardımlar yapmaktayım.

2018 yılının ilk yarısını geride bıraktık, hedeflediğiniz ciro rakamlarına ulaşabildiniz mi? 2018 yılının ikinci yarısıyla ilgili öngörüleriniz neler?

2018 yılının ilk yarısında hedeflerimize ulaşmış bulunmaktayız. 2018 yılını hepimiz için iyi bir şekilde tamamlanmasını ümit etmekteyiz.

Bu haber toplam 2598 defa okunmuştur
dergi isteği
katalog tasarlıyoruz
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler