Aygün Alüminyum ile KOBİ’ler dünyaya açılıyor, ihracat artıyor!

13 Şubat 2019 Çarşamba 10:46
Aygün Alüminyum ile KOBİ’ler dünyaya açılıyor, ihracat artıyor!
İhracatın yıldızı Türk Şirketi Aygün Alüminyum, Türkiye’deki Küçük ve Orta Ölçekli birçok işletmenin dünyaya açılmasına birebir destek oluyor ve katkı sağlıyor.

Türkiye’deki en prestijli projeler denildiğinde akla gelen ilk marka olan Türk Şirketi Aygün Alüminyum, KOBİ’leri yalnız bırakmayarak, yerli ve milli tedarikçilerini dünya ile tanıştırıyor. Yepyeni ihracat alanları yaratabilmeleri için onlara yön gösteriyor. Bu şekilde, Aygün Alüminyum tedarikçisi olan küçük ve orta ölçekli işletmelerimiz, daha önce hiç karşılaşmadıkları yepyeni iş fırsatları yakalıyorlar.

Belçika’da Brüksel’ de; Yeni NATO Karargâhı Projesi; İngiltere Londra’da; North Wharf Gardens, Hounslow Civic Centre, Camden Lock; Rusya ve Azerbaycan’da; Bakü Hilton, Oko Tower ve sayamadığımız daha birçok prestijli ve ödül almış projeyle günümüzde artık global bir Türk Markası haline gelen Aygün Alüminyum, hizmet sunduğu ülke ve bölge sayısını günden güne artırırken yerli KOBİ’lerimizi de bu sinerji dalgasına dahil ediyor.

İhracatın yıldızı Türk Şirketi Aygün Alüminyum, yerli ve milli KOBİ’lerimizi henüz haberdar olmadıkları veya erişemedikleri ürün kalemleri hakkında bilgilendiriyor. KOBİ’lerin erişemedikleri bu ürün kalemleri Aygün Alüminyum’ un tecrübe ve bilgi desteğiyle ülkemize getirilebiliyor ve Aygün Alüminyum bu ürünleri tekrardan küçük ve orta ölçekli işletmelerimizden satın alıyor. KOBİ’ler, Türk Şirketi Aygün Alüminyum’ un desteğiyle, dünyanın farklı bölgelerindeki satıcılarla tanışıyor ve hizmet ağlarını genişletiyorlar.

Sürekli büyüyen bu hizmet ağı, aslında ülkemizin ihracatına dolaylı bir kanaldan büyük bir katkı sunuyor. Üstelik bu katkı, geçici değil, bir süreklilik arz ediyor. Bu da, başarılı Türk Şirketi Aygün Alüminyum’ un, ülkemiz ekonomisine (özellikle ihracat tarafında), çok önemli temel taşları inşa ettiği anlamına geliyor. Gerek eğitime olan desteğiyle, gerek istihdama olan katkılarıyla, gerekse ihracat rekorlarıyla, “katma değer yaratmayı” bir ilke haline getirmiş olan başarılı Türk Şirket Aygün Alüminyum; yerli tedarikçilere verdiği bu önemli destekle birlikte “katma değer yaratmak” konusunda bir ilke daha imza attı.

Bu haber toplam 4024 defa okunmuştur
katalog tasarlıyoruz
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler