Boru Tel Rulo Fuarı, Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor

27 Şubat 2019 Çarşamba 09:57
Boru Tel Rulo Fuarı, Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor
28 Şubat – 2 Mart tarihleri arasında kapılarını açmaya hazırlanan, Uluslararası Boru Tel Rulo Fuarı, ticareti canlandırmayı hedefliyor.

28 Şubat – 2 Mart tarihleri arasında kapılarını açmaya hazırlanan, Uluslararası Boru Tel Rulo Fuarı, ticareti canlandırmayı hedefliyor. Voli Fuar tarafından düzenlenen Boru Tel Rulo Fuarı, sektörlerine yön veren yerli ve yabancı firmaların buluşma noktası olacak. Fuar, sektör temsilcilerinin ürün, hizmet ve teknolojilerinin sergilenmesinin yanı sıra; üretici ve satıcı firmalarla sektör profesyonellerini ve yatırımcıları bir araya getirerek, Türkiye’nin en önemli ticaret platformunu oluşturuyor.

İngiltere, Almanya, Tayvan, İtalya, Kore, Hindistan, Çin gibi ülkelerden pek çok firmanın katıldığı fuar, yurtiçinde üreticileri kurum ve kuruluşları bir araya getirmenin yanı sıra yerli firmaların yurt dışı bağlantılarını da güçlendirmek için sağlam bir zemin hazırladı.

Boru- Tel- Rulo ve Hırdavat Fuarına Kosgeb’den Destek…

Boru – Tel – Rulo ve Hırdavat Fuarları, KOSGEB tarafından desteklenen fuarlar kapsamında yer alıyor. Fuara katılım gösteren firma sahipleri, KOSGEB desteklerinden faydalanabilmek için, başvurularını yaptılar.

Dünya Tarafından Tanınan Fuar…

Boru ve Ek Parçaları Fuarı’nın düzenlendiği ilk seneden bu yana takipçisi olan, Dünya Borucular Birliği (İTA), Türk boru sektörünün dünyaya açılmasında farklı işbirlikleri sağlıyor. Özellikle böyle bir ihtisas fuarının Türkiye’de düzenlenmesinin avantaj olduğunu ve büyük bir ivmeyle büyüme kaydeden fuarın her zaman destekçisi olduklarını belirtiyorlar. Türkiye’yi çok ciddi manada önem arz eden ve sürekli gelişme kaydederek tüm dünyanın gözlerini üzerine çeken bir pazar olduğunu belirten birlik, bölgenin en önemli anahtar fuarı konumundaki Boru Fuarı’na tereddütsüz destek vermekten son derece mutlu olduklarını dile getiriyor. İTA’nın yanı sıra, GALDER (Genel Galvanizciler Derneği) de fuarı destekleyen resmi kurumlar arasında yer alıyor.

Resmi Havayolu Partneri olarak, Star Alliance ile anlaşan Boru- Tel- Rulo Fuarlarında, uluslararası uçuşlarda uçak biletlerinde %20’ye varan indirimlerden faydalanma imkanı da mevcut.

Çelik İhracatçıları Birliği Desteğiyle, İkili Görüşmeler Gerçekleştirilecek

2019 yılının 28 Şubat – 2 Mart tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de gerçekleştirilecek olan “Uluslararası Boru Tel ve Rulo Fuarı”, boru, profil ve ek parçalardan, boru üretim makinaları ve işleme ekipmanlarına, profil üretim makinalarından işleme teknolojisi araç ve gereçlerine, teller ve tel üretim makinalarından işleme teknolojisi araç ve gereçlerine, rulo ve lehva saçlarından rulo kesme ve elleçleme teknolojisine kadar çok çeşitli ürün gruplarını içeriyor. Fuarda ayrıca, Çelik İhracatları Birliği tarafından Boru Tel Rulo Fuarı’na özel olarak, 28 Şubat tarihinde fuar alanında ikili görüşmeler gerçekleştirilecek. 3 gün boyunca fuar alanında bulunacak olan heyet, fuarı ziyaret ederek satın almalar gerçekleştirecek.

Fuar, 28 Şubat – 2 Mart tarihleri arasında, saat 18.00’a kadar ziyaret edilebilecek.

Bu haber toplam 4966 defa okunmuştur
katalog tasarlıyoruz
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler