Hypertherm, ProNest LT yerleştirme yazılımının küçük CNC kesim sehpalarında kullanımı için abonelik fiyatlandırma modeli sunmaya başladı

21 Ekim 2019 Pazartesi 16:57
Hypertherm, ProNest LT yerleştirme yazılımının küçük CNC kesim sehpalarında kullanımı için abonelik fiyatlandırma modeli sunmaya başladı
Endüstriyel kesme sistemleri ve yazılımları üreticisi olan Hypertherm bugün bir açıklama yaparak hafif endüstriyel kesme uygulamalarına yönelik ProNest® LT CAD/CAM yazılımı için düşük maliyetli abonelik fiyatlandırmasını kullanıma sunduğunu duyurdu.

Endüstriyel kesme sistemleri ve yazılımları üreticisi olan Hypertherm bugün bir açıklama yaparak hafif endüstriyel kesme uygulamalarına yönelik ProNest® LT CAD/CAM yazılımı için düşük maliyetli abonelik fiyatlandırmasını kullanıma sunduğunu duyurdu.

Hava veya konvansiyonel plazma ve oksigaz kesim makineleri olan küçük ölçekli şirketler ve bireysel kullanıcılar, genelde olduğu gibi, sıfırdan bir yazılım satın almak yerine artık aylık, yıllık veya üç yıllık bazda ProNest LT abonesi olabilirler. Aylık fiyatlandırma 29,99 US$ (ABD dolarından) başlamaktadır ve aboneler bir abonelik başlatma, gerektiğinde kullanıcı veya özellik ekleme veya istediği zaman iptal etme hakkına sahiptir. Hypertherm şu an ProNest LT yazılımını denemek isteyenler için 7 günlük ücretsiz deneme aboneliği sunmaktadır.

Daha fazla bilgi almak için lütfen www.hypertherm.com/ProNestLT adresini ziyaret edin. Eskiden genel üreticiler, sanatsal metal işi çalışanlar, pano/tabela üreticileri ve HVAC kanalı çalışanlar gibi küçük işletmeler genelde ihtiyaçlarını tam olarak karşılamayan yazılımlara mahkumdular. Teknik destek genelde internetten öğrenip uygulamakla sınırlıydı. Daha ilk kesimden itibaren optimum kesim sonuçları elde etmek kolay değildi. Ancak ProNest LT ile, yazılım aboneleri video öğreticileri gibi çevrim içi kaynakların yanı sıra bilgili profesyonellerden birebir canlı destek alabilirler. Ayrıca, belirli malzeme tipi ve kalınlığı gibi uzman düzeyinde kesme parametrelerinin de yazılım kurulumuna dâhil olması sayesinde iş için en uygun parça ayırma, giriş/çıkış ve kerf telafisi ayarları yapılabilir. Büyük işlerde iyi malzeme kullanımı için gelişmiş otomatik yerleştirme de kullanılabilir. Hypertherm CAM yazılımları ve kontrolleri ürün pazarlama müdürü olan Derek Weston şöyle dedi:

“ProNest LT, küçük CNC sehpalarıyla çalışan işletmeler için tek bir yazılım çözümü sunmaktadır. Yazılım her türlü plazma ve oksigaz markasını destekleyecek şekilde tasarlandığı için kullanıcılar yazılımın Hypertherm Powermax ve MAXPRO sistemleriyle kullanıldığında üstün performans gösterdiğini, olası en iyi kesim kalitesini, verimliliği ve yeterliliği sunacağını görecektir. Bu yazılım onların makul bir fiyat karşılığında, sınırsız teknik destekle birlikte sunulan öğrenmesi kolay bir pakette profesyonel ölçekte kesim kalitesine erişmesini sağlayacaktır.” Hypertherm, gemi inşaatı, imalat ve otomotiv tamiri gibi çeşitli endüstrilerde kullanılmak üzere endüstriyel kesme ürünlerini tasarlar ve üretir. Ürün serisi, CNC hareket ve yükseklik kontrolleri, CAM yerleştirme yazılımı, robotik yazılımlar ve sarf malzemelerine ek olarak kesme sistemlerini içerir. Hypertherm sistemleri, yüz binlerce işletmeye yüksek verimlilik ve kazanç sağlayan, performans ve güvenilirlik açısından kendini ispatlamış sistemlerdir. Şirketin kesme inovasyonundaki saygınlığı 51 yıl öncesine, Hypertherm’in su enjeksiyonlu plazma kesmeyi icat ettiği 1968 yılına dayanmaktadır. %100 ortaklı yapısı olan şirketin operasyonlar ve dünya genelindeki ortak temsilleriyle birlikte 1400 üzerinde iştiraki vardır.

Bu haber toplam 7995 defa okunmuştur
katalog tasarlıyoruz
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler