Dhl Express Hizmet Ağını Genişletiyor

Dhl Express Hizmet Ağını Genişletiyor
Dünyanın 220 Ã?lkesindeki, 300 Bini Aşkın Ã?alışanıyla Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Dünya Devi Olan Dhl Express, Gücünü ve Kalitesini Artıracak Yeni Yatırımlara Hazırlanıyor.

Dünyanın 220 ülkesindeki, 300 bini aşkın çalışanıyla lojistik ve taşımacılık sektöründe dünya devi olan Dhl Express, gücünü ve kalitesini artıracak yeni yatırımlara hazırlanıyor.

Dhl Express'in, Adana, Mersin, Hatay ve Kıbrıs'a hizmet veren "Adana Hizmet Merkezi" tarafından düzenlenen toplantıda, faaliyetler ve hedeflere yönelik bilgi verildi. Adana Valisi İlhan Atış, Adana Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Baş, Dhl İcra Kurulu Başkanı Reha Arar'ın yanı sıra Dhl'nin Adana, Mersin, Hatay ve Kıbrıs'taki kurumsal müşterilerinin katıldıkları toplantıda, taşımacılığın ekonominin gelişimine son derece önemli katkılarda bulunduğu vurgulandı.

İnternette Gizlenmek mi, İzlenmek mi İstersiniz ?

Konuşmasında 2012 yılına kadar Adana'da 3 milyar Dolar tutarında petro-kimya yatırımının yapılacağını belirten Adana Valisi İlhan Atış, "Bu kadar büyük yatırımlara hazırlanan bir bölgede gerçekleşecek üretimin, uluslararası pazarlara ulaştırılabilmesi bakımından Dhl'nin önemli katkılarda bulunacağına inanıyorum" dedi.

ATO Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Baş da günümüzde üretim, istihdam, kalite ve pazar gibi bir çok unsura çözüm modelleri geliştiren firmaların, ürünün talep edilen pazarlara nasıl ulaştırılacağı konusunda zaman zaman sıkıntılarla karşılaştıklarını hatırlattı. Dhl'nin hızlı ve güvenli hizmetlerinden yararlanan firmaların bu konudaki sorunları rahatlıkla aşabildiklerine değinen Şaban Baş, "Hızla küçülen dünya, ürün tesliminin mümkün olabilecek en kısa sürede yapılmasını gerektiriyor. Aynı ürünün teslim tarihindeki bir kaç günlük opsiyon bile o ürünün pazar payını yitirmesine yol açabiliyor. İşte Dhl bu konuda iş dünyasına sonsuz fırsatlar sunmaktadır. Dünyanın en büyük uluslararası lojistik ve kargo firması olan Dhl, performansı ve güvenilirliği ile kendisini fazlasıyla kanıtlamıştır. Dhl, ülkesine döviz kazandırmak, istihdam ve katma değer yaratmak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan ve her türlü riski alan, iş dünyasının en güvenilir çözüm ortağıdır" diye konuştu.

Dhl İcra Kurulu Başkanı Reha Arar ise "Hız ve güvenliğin simgesi ve sektör lideri olan Dhl Express, Türkiye'nin tarım ve sanayi üretiminin bileşimini en iyi örnekleyen bölge olan Akdeniz Bölgesi'nde, tekstil, gıda, demir-çelik ve inşaat başta olmak üzere tüm sektörlerin gönderilerini alıcılarına zamanında ve güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır. Değişen müşteri taleplerine göre kendisini sürekli yenileyen Dhl Express olarak müşterilerimize daha iyi hizmet için yatırımlarımızı aralıksız sürdürüyoruz" dedi.

Adana Park Zirve Tesisleri'nde düzenlenen gecenin düzenlenmesinde katkıları bulunan Vodafone Türkiye'nin Kurumsal Ticari Pazarlama Müdürü Mert Işıklı da, Vodafone'un mobil iletişimde sunduğu kurumsal ürün ve çözümlerini Dhl Express'in kurumsal müşterilerine tanıttı.

Toplantının ardından Dhl İcra Kurulu Başkanı Reha Arar tarafından Vali İlhan Atış'a, Dhl'nin sembolik uçağının bir maketi takdim edildi.

Bu haber toplam 22764 defa okunmuştur
katalog tasarlıyoruz
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler