Kardemirden yeni iki proje daha

Kardemirden yeni iki proje daha
Nisan etkinlikleri kapsamında yaptığı konuşmada KardemirÂ?in ki yeni sosyal projeye daha imza atacağının ..

Nisan etkinlikleri kapsamında yaptığı konuşmada Kardemir’in ki yeni sosyal projeye daha imza atacağının müjdesini veren Kardemir Genel Müdürü Fadıl Demirel, Kardemir7in bu yönde her zaman lokomotif görev üstleneceğinin altını çizdi.

Demirel “Kardemir 878 milyon TL sermayesi ile 50 binin üzerindeki ortağı ile sağladığı istihdam, yarattığı katma değer, yaptığı ciro ile Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları arasında bu da bize gurur veriyor. Kendisi büyüyüp gelişirken, kurumsal sosyal sorumluluğu gereği olarak çevresine de ışık saçıyor. Türkiye’nin özlemini duyduğu bir konu diğeri de Karabüklülerin özlemini duyduğu konu diğeri de Karabüklülerin özlemini duyduğu bir konu.

Birincisi bu zamana kadar Türkiye’de bir Demir Çelik Enstitüsü kurulamadı ve başarılamadı. Bu bizim sektörümüzde olan insanların ciddi bir özlemidir. Dünyada da her ülkede hemen hemen bir Demir Çelik Enstitüsü vardır. Biz bunu Demir Çelik Sektörü adına Karabüklülere kazandırmak istiyoruz ve bu işin öncülüğünü yapmak istiyoruz. Bunun kurulması için önümüzdeki günlerde girişimlerde bulunacağız.

Diğer bir konuda yıllardır yine oluşturulamamış ve yine sektörümüz için, tarihimize ve misyonumuza uygun olarak bir anlam ifade ettiğini düşündüğüm Karabük’te bir Müzenin kurulmasıdır. Bunu da çok önemsiyoruz. Bu iki konuyu da yine kurumsal sosyal sorumluluğumuzun bir misyonu olarak yerine getirmeye çalışacağız.

İnşallah önümüzdeki 3 Nisan’larda bu iki konuyu realize edebilirsek bu bizim için önemli bir kazanım olacaktır. Bütün bunları yapmada en büyük gücümüzün ne olduğunu soruyorsanız bu çalışanlarımız, yöneticilerimiz ve siz Karabüklüler. Bunu başarmadaki yetişkin insan gücümüz bizim en temel itici varlığımızdır” dedi.

Bu haber toplam 24859 defa okunmuştur
dergi isteği
katalog tasarlıyoruz
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler