MKE'den hurda satışı

06 Mayıs 2011 Cuma 12:41
MKE'den hurda satışı
Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK) Hurda İşletmesi Müdürlüğü, muhtelif cins demir çelik araç parça hurdalarını satmak üzere ihale açtı

Teknik özellikleri ve durumu itibarıyla ihtiyaç fazlası olan muhtelif cins demir çelik araç parça hurdaları kapalı zarfla teklif alınarak satılacak.

İhale, 12 Mayıs 2011 tarihinde saat 14.00'de Ankara merkezde yapılacak.

Söz konusu ihaleye katılmak isteyenler şartnameyi Ankara'da MKE Hurda İşletmesi Pazarlama ve Satış Müdürlüğü, İstanbul Bölge Müdürlüğü ile Kırıkkale, Aliağa/İzmir ve Seymen/İzmit MKE Hurda Müdürlüklerinden temin edebilecekler.

Şartnameye göre hazırlanacak teklif mektupları, ihale günü ihale saatine kadar MKE Hurda İşletmesi Pazarlama ve Satış Müdürlüğüne verilecek.

GÜMRÜKTEN ARAÇ VE EŞYA SATIŞI

Öte yandan Başbakanlık Gümrük Müsteşarlığı Tasfiye İşleri Döner Sermaye İşletmeleri Genel Müdürlüğü İzmir ve Ankara Tasfiye İşletme Bölge Müdürlükleri, tasfiyelik hale gelen çeşitli cins ve miktarda eşya ve aracı satmak üzere ihale açtı.

Ankara İşletme Bölge Müdürlüğü Ergazi İşletme Şube Müdürlüğü toplam 41 adet muhtelif cins aracı satacak.

İhale, 10 Mayıs 2011 tarihinde saat 9.30'da TASİŞ Ergazi Tesisleri Türkkuşu yanı Etimesgut adresindeki ihale salonunda gerçekleştirilecek.

Satışa esas bedeli en az 5 bin 903,09 lira ile en çok 59 bin 675,77 lira arasında değişen, yatırılması gereken güvence tutarı da en az 590,31 lira ile en çok 5 bin 967,58 lira arasında olan 41 adet muhtelif araç açık artırma suretiyle satılacak.

Katılımcılar şartname ve eklerini bedeli karşılığı, Ergazi İşletme Şube Müdürlüğü ve işletme bölge müdürlüklerinden temin edebilecekler.

İZMİR

İzmir Tasfiye İşletme Bölge Müdürlüğü Bursa Tasfiye İşletme Şube Müdürlüğü satışa esas bedeli en az 3,75 lira ile en çok 170 bin 762,43 lira olan 67 grup eşyayı, açık artırma suretiyle satacak.

İhale, Bursa Tasfiye İşletme Şube Müdürlüğünde 10 Mayıs 2011 tarihinde saat 10.00'da gerçekleştirilecek.

Satışa katılmak isteyenler şartname ve eklerini, bedeli karşılığında Tasfiye İşletme Şube Müdürlüğü ve Tasfiye İşletme Bölge Müdürlüklerinden temin edebilecekler.

Söz konusu ihale ile cep telefonu, cep telefonu aksesuarı, konteyner, muhtelif hırdavat malzemesi, freze ucu, MP3, MP4, oto teybi, hoparlör, kol saati, güneş gözlüğü, fotoğraf makinesi, araç TV, elektronik malzeme aksamları, makine aksamı ve motor yağı katkısı satılacak.

ARAÇ SATIŞI

Başbakanlık Gümrük Müsteşarlığı Tasfiye İşleri ve Döner Sermaye İşletmeleri Genel Müdürlüğü İzmir İşletme Bölge Müdürlüğü İzmir İşletme Şube Müdürlüğü ise satışa esas bedeli en az 85 lira ile en çok 60 bin 158 lira arasında değişen binek otomobil, minibüs, arazi taşıtı, motosiklet, motor bloğu, oto motoru, kapalı kasa kamyonetten oluşan toplam 57 adet aracı satışa çıkardı.

İhale, açık artırma suretiyle, İzmir'de bulunan Atatürk Caddesi TCDD Sosyal Tesisleri Migros Karşısı Alsancak adresindeki ihale salonunda 12 Mayıs 2011 tarihinde saat 9.30'da gerçekleştirilecek.

Satışa katılmak isteyenler şartnameyi bedeli karşılığında İzmir İşletme Şube Müdürlüğü ve İşletme Bölge Müdürlüklerinden alabilecekler.

Bu haber toplam 26917 defa okunmuştur
dergi isteği
katalog tasarlıyoruz
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler