DOUBLE OCTOMILL

06 Ekim 2011 Perşembe 12:48
DOUBLE OCTOMILL
16 Kesme Kenarı, Biri Kullanımda Ve 15'i Beklemede
YÜKSEK HIZ ÇELİĞİ (HSS) KONUMLANDIRMA PİMLİ UÇ YUVALARI

Yeni nesil Double Octomill R220.48 yüzey frezesi, hem kaba frezeleme hem de finiş için kullanılabilen çok yönlü, son derece ekonomik ve üretken bir takımdır. Ayrıca eşsizdir Neden mi? Çünkü yenilikçi Double Octomill üstündeki uçlar HSS pimler ile yuvalarının içine yerleştirilmiştir. Bu, indekslemeyi kolay ve güvenli hale getirir. Uç, HSS pimler tarafından doğru şekilde yerleştirildiğinden ötürü yanlış yapmanız mümkün değildir. Dahası HSS pimler uç yuvası (65 HRC) için son derece uzun bir kullanım ömrü sağlar. Sektörünüz ya da uygulamanız ne olursa olsun, kullanımı kolay Double Octomill, 16 kesme kenarı ve pozitif uç geometrisi ile, frezeleme performansına eşsiz bir katkı sunar. Double Octomill'i tercih edin.

ZAMANDAN VE PARADAN TASARRUF EDİN

KABA VE FİNİŞ FREZELEME İÇİN AYNI TAKIM
En iyi eksenel salgı ile sonuçlanan ve en iyi doğruluk ile birleştirilmiş, daha geniş bir silici düzlüğe (2 mm) sahip yeni bir uç tasarımı Double Octomill'i hem kaba hem de finiş frezeleme için son derece verimli bir freze haline getiriyor. Üretim süresini azaltın ve paradan tasarruf edin.

FREZE GÖVDESİ UZUN TAKIM ÖMÜR SAĞLIYOR
Double Octomill’in kaplamalı, önceden sertleştirilmiş gövdesi takım için uzun bir kullanım ömrü sağlıyor. Sert kaplama (HV 700), takımın yüksek kalitesini yansıtmaktan çok daha fazlasını yapıyor Ayrıca takımı aşınmalardan koruyor ve freze gövdesi üstüne talaş yapışmanını önlüyor.

YÜKSEK PERFORMANSLI UÇ
Double Octomill ile, her malzemeye uygun, yüksek performans veren kaliteler, en iyi tolerans değerleri için bilenmiş konumlandırma kanallara sahip, preslenmişuçlar kullanılabilir. Bu, yüksek kesme hızları kullanılabileceğinden uzun takım ömrüne ve yüksek üretkenliğe katkıda bulunur. Uçların kalınlığı, daha düşük uç kırılma riski ile birlikte yüksek dayanım ve işleme güvenliği sağlar. 16 kesme kenarının tümü, kesme kenarlarını indeksleme işlemini sizin için olabildiğince kolay hale getirmek amacıyla numaralandırılmıştır.

BEŞ FARKLI GEOMETRİ

M15, M13, MD17 = 2,11 mm silici düzlük
M14, MD16 = 0,45 mm silici düzlük

DAHA DÜŞÜK GÜÇ TÜKETİMİ
Kesme boşluğu geometrisi frezede negatif olsa da, çelik ve diğer malzemelere yönelik M14, M15 ve yeni M13 gibi uçlardaki bir pozitif kesme boşluğuna bağlı olarak efektif kesme boşluğu pozitift ir. Yeni M13 geometrisi yalnızca normal ve normal+ ağız aralığı versiyonlarındaki merkezden uç sıkmalı frezeler için tasarlanmıştır. Uçlardaki pozitif kesme boşluğu yüksek kesme hızlarının kullanılmasını ve bu sayede üretkenliğin artmasını sağlayan bir diğer etkendir. Uzun süreli kullanım için, kesme derinliği 6 mm'dir, ancak düzensiz yüzeylere sahip iş parçalarının işlenmesinde olduğu gibi daha kısa süreler için daha büyük bir kesme derinliği kullanılabilir (ap = 15 mm).

DAHA AZ YEDEK PARÇA, KOLAY KULLANIM
Double Octomill'de sabit uç yuvaları, daha az yedek parça, dolayısıyla azalmış takım maliyeti anlamına gelir. Uç kenarları kolay kullanım için numaralandırılmıştır. Aynı kenar numarası tüm yuvalarda kullanılarak olası en iyi takım ömrü elde edilmiştir. Eksenel bir ayarlama gerekmez, bu nedenle kullanımı kolaydır, yalnızca ucu yuvasına yerleştirmeniz yeter.

ÜÇ FARKLI AĞIZ ARALIĞI
Double Octomill serisindeki takımlar üç farklı ağız aralığına bölünmüştür: Normal, normal+ ve farklı tezgahlar ve malzemeler için optimum üretkenlik sunan yakın aralık. Örneğin tezgahın yüksek güç kapasitesi varsa, yakın aralıklı frezeyi tercih edin. Tezgahın güç kapasitesi sınırlıysa, normal ya da normal+
seçeneklerini tercih edin. Normal ve normal+ versiyonlarında uç, güçlü bir vida ile yerine bağlanır. Yakın aralık versiyonunda, yeni, daha güçlü ve kendinden uyum sağlayan bir baskı parçası vardır. Her iki uç bağlama çözümü de kesme işlemi sırasında size kolay kullanım ve maksimum güvenlik sağlar.

DURATOMICTM MAKSİMUM ÜRETKENLİK İÇİN
Duratomic, en son uç kaplama teknolojimiz ve metal işlemenin tüm alanlarında optimum performansa yönelik kaliteleri tasarlamamızı sağlıyor. Duratomic, kesme verisinde daha çok yönlü ve geniş esnekli ile birlikte aynı kalitede yeni bir tokluk ve aşınma direnci sunuyor. Bu da size daha yüksek hızlar, daha uzun ve tahmin edilebilir takım ömrü, daha geniş bir işleme penceresi ve belirgin ölçüde artan bir üretkenlik sağlıyor.

KENAR BAŞINA RAKİPSİZ DÜŞÜK MALİYET
Yeni nesil Double Octomill yüzey frezesi, Genel Mühendislik, Otomotiv, Kamyonlar vb. çok geniş bir yelpazede yer alan dökme demir, çelik ve paslanmaz çelik malzemelerdeki genel uygulamalar için mükemmel bir tercihtir. 16 kesme kenarı ile uç başına kenar maliyeti açısından benzersiz bir ekonomi sunar. Bu da, daha düşük parça maliyeti sağlar.
Bu haber toplam 22627 defa okunmuştur
dergi isteği
katalog tasarlıyoruz
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler