Triton Delikli Paslanmaz Çelik Depolama ve Askı Çözümleri Birçok Sektöre Kolaylık Sağlıyor

02 Aralık 2011 Cuma 13:00
Triton Delikli Paslanmaz Çelik Depolama ve Askı Çözümleri Birçok Sektöre Kolaylık Sağlıyor
Temiz, kolay ulaşılabilen ve çok amaçlı depolama ve organizasyona ait çözümlerin olması, her ticari kuruluşta ve endüstride bulunması gereken bir konudur.
Temiz, kolay ulaşılabilen ve çok amaçlı depolama ve organizasyona ait çözümlerin olması, her ticari kuruluşta ve endüstride bulunması gereken bir konudur.

Restoran ve sağlık hizmetleri gibi bazı endüstrilerde diğerlerine göre daha zor bulunmasına rağmen Triton
ürünlerinden delikli paslanmaz çelik depolama ve askı çözümleri ideal bir çözüm sunabilir. Triton Ürünleri, yenilikçi ve en çok satan ürünlerinden ikisini, LocBoard™ ve LocHook™, paslanmaz çelikten üretmektedir. Metal delikli depolama ve askı sistemlerinin gıda sanayisi ve tıbbi ürünler sanayileri için pek çok avantajı bulunmaktadır. Delikli paslanmaz çelik askı sistemleri, aşırı sıcaklığa maruz kalsalar dahi korozyona uğramayacak ve paslanmayacaktır.
Bu şartlarda kullanılan alet ve ürünlerin hijyenik olduğunu garanti ederek temiz kalacaklardır. Ayrıca, her şey kolayca bulunacak, uygun olarak kullanılacak ve belirlenen konumuna geri getirilecektir.
Patentli delikli tahta ve kanca kilit sistemi, taşıdığı bir şeyi asla düşürmeyecektir. LocHook, herhangi bir yöne monte
edilebilen yenilikçi bir delikli askı kancasıdır, herhangi bir şeyi desteklemek için yeterince dayanıklıdır ve çelik delikli depolama ya da organizasyona ait sistemin temel yapı taşıdır. LocHook, sınırsız sayıdaki pozisyonlara konumlandırılabilir ve hatta tutma gücünü artırmak ya da farklı şekilli nesneler ile çalışmak için birleştirilebilir.
LocBoard, herhangi bir depolama ya da organizasyona ait ihtiyaçları ele almak için çok yönlü metal bir delikli depolama ve askılama sistemidir. Kare delikleri ile ağır işe uygundur ve tüm donanım kurulumu görünmezdir. Bu da
mükemmel dayanıklılığı, sağlamlığı, uygunluğu ve çok yönlülüğü birleştiren göz alıcı ve temiz bir görünüm sağlar.
LocBoard ve LocHook, birlikte, mükemmel paslanmaz çelik delikli depolama ve askı çözümünü bulacaktır.Her zaman ulaşılabilen ve uygun bir şekilde asılmış olan aleti, bıçağı, kepçesi, tavası ile temiz ve iyi muhafaza edilmiş bir mutfak hayal ediniz. Ani bir durumda kolayca ulaşılabilen ve bir sağlıkhizmeti kuruluşu ya da hastanenin ihtiyaç duyacağı her çeşit tıbbi kaynağı hayal ediniz. Bu, Triton Ürünleri’nden elde edilen paslanmaz çelik delikli tahta sisteminin gücüdür. Triton Ürünleri’nin eksiksiz serisi hakkında daha fazla bilgi almak için 440.248.5480’ı
arayarak temsilciye ulaşabilirsiniz ya da daha fazla bilgiyi çevrimiçi olarak TritonProducts.com sitesinden
de elde edebilirsiniz.
Bu haber toplam 25174 defa okunmuştur
dergi isteği
katalog tasarlıyoruz
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler