Baosteel Hassas çelik boru optimizasyon projesi başladı

17 Nisan 2012 Salı 10:50
Baosteel Hassas çelik boru optimizasyon projesi başladı
Baosteel Hassas çelik boru optimizasyon projesi resmi olarak başlatıldı.

Baosteel’in Genel Müdür Vekili ve çelik boru ve çubuk iş biriminin Genel Müdürü olan Jiang Licheng ve Baosteel’in Genel Müdür Vekili Zhou Jianfeng projenin başlangıç törenine katıldılar. 

Hassas dikişsiz çelik boruların üretildiği çelik çubuk işletme birimi ve çelik boru üretim birimi olarak, hassas çelik boru fabrikasının ürettiği çelik boru ürünleri; elektrik santrali kazanlarında, petrol ve kimyasal sanayide yaygın olarak kullanılıyor. Bazı ürünler ABD’ye ve diğer ülke ve bölgelere ihraç edilerek yabancı ve yerli kullanıcıların beğenisini kazanıyor.  Günümüzde ise, hassas çelik boru fabrikası çeşitli çelik borular üreten ve elektrik santrali kazanları için en uygun özelliklere sahip boruları imal eden belli başlı yerli üreticilerden biri haline geldi. 

Baosteel, belediyenin Changjiang Yolu nehir geçişi tüneli projesi ve Şanghay demir yolu inşaatı ihtiyaçları ile işbirliği yapmak için tüm fabrikasını taşımaya karar verdi ve Baosteel’in gemi sacı işleme merkezi alanının batısına kurulmuş olan hassas çelik boru ürünleri yapısını optimize etme projesini uygulamayı onayladı. 

Hassas çelik boru ürünleri yapısını optimize etme projesinin tamamlanmasından sonra otomotiv boruları, havalandırma boruları, askeri borular, yüksek basınçlı kazan boruları ve petrol kasaları gibi beş çeşit üretilecek. Bu proje, Baosteel çelik boru ürünlerinin rekabetçiliğini daha fazla arttırmak için dikişsiz çelik boru ünitesi ile işbirliği içinde ve birbirlerini tamamlayacak şekilde çalışacak.  Proje, önümüzdeki Mart ayında sıcak yük testi gerçekleştirecek.

Zhou Jianfeng projenin başlatılması üzerine tebriklerini iletti. Tasarım, inşaat, denetim ve üretim gibi alanların iyi bir başlangıç noktası, yüksek standartlar, yüksek kalite ve projenin güvenliğini, kalitesini, ilerlemesini sağlamak adına ve hassas çelik boru ürünleri yapısını optimize etme projesini yüksek kalite bir proje haline getirmek için birbirleri ile yakından çalışmaları gerektiğini söyledi.

Bu haber toplam 22789 defa okunmuştur
dergi isteği
katalog tasarlıyoruz
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler