METAL REHBERİ 2012-2013 PİYASADA

METAL REHBERİ 2012-2013 PİYASADA
Türkiye’de sektörel bir rehber hazırlamak… İnanın o kadar zor ki Bunca yıllık birikimimize, yayıncılık tecrübemize rağmen “Metal Rehberi” tam iki yılda hazırlandı.
Türkiye’de sektörel bir rehber hazırlamak… İnanın o kadar zor ki Bunca yıllık birikimimize, yayıncılık tecrübemize rağmen “Metal Rehberi” tam iki yılda hazırlandı.

Kapanan firmalar, değişen adres ve telefonlar, işten ayrılanlar…

Tüm dataları elden geçirmek ve binlerce firmanın iletişim bilgilerini güncellemek için büyük uğraşlar verdik ve nihayetinde sizlere güvenilir bir çalışma hazırladık. 2011 yılında yayınladığımız “Demir Çelik Rehberi” sanayicilerimiz tarafından büyük bir beğeniyle karşılanmıştı. Nitekim firma ziyaretlerimiz sırasında; 2 yıl geçmiş olmasına rağmen, yöneticilerin masalarında halen görüyoruz ve gördükçe gururlanıyoruz.Sizlere bir anektod aktarmak istiyorum: Fuarda Demir Çelik Rehberi’ni gören bir yabancı ziyaretçi inceledikten sonra aynen şöyle demişti: “Bu yayına bakıp bir fabrika kurulabilir, muhteşem bir çalışma” Çünkü içeriğinde hammaddeden tutun da fason işlemeciye kadar bulabilmeniz mümkün. Demir çelik, Makina, Otomotiv, Havacılık, İnşaat ve Beyaz eşya sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların Satınalma, Ar-Ge ve Üretim Sorumlularına, üst düzey yöneticilerine ulaşacak olan bu rehberin sizlere önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz.

Metal Rehberi’nin de aynı başarıyı yakalayacağından hiç kuşkumuz yok. Çünkü hazırlamış olduğumuz bu yayının piyasada bir benzeri yok. MM Medya olarak böyle bir çalışmayı sektöre kazandırmanın gururunu yaşıyoruz. Büyük projeler, büyük kuruluşların işidir. Derme çatma, 5 - 6 kişiyle bu projeyi vücuda getirmek mümkün değil.

Yaklaşık 20 kişilik bir ekiple hazırladığımız Metal Rehberi’nin sektöre faydalı olmasını temenni ediyor, bu çalışmamızda bizleri destekleyen tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz. 2013 yılında hazırlayacağımız Makina&İmalat Rehberinde buluşmak dileğiyle. Sevgiyle kalın…

Mustafa Aslan / Demir Çelik Store Dergisi İmtiyaz Sahibi & Genel Koordinatör

METAL REHBERİNİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Bu haber toplam 45888 defa okunmuştur
katalog tasarlıyoruz
Etiketler: ,
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler