14 OMSAN Sürücüsü Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Birliği (IRU) Tarafından Onur Nişanı ile Ödüllendirildi

01 Temmuz 2015 Çarşamba 15:55
14 OMSAN Sürücüsü Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Birliği (IRU) Tarafından Onur Nişanı ile Ödüllendirildi
Uluslararası Nakliyeciler Derneği’nin geleneksel iftar yemeği26Haziran 2015 Cuma günü Renaissance Polat İstanbul Hotel’degerçekleştirildi.

Uluslararası Nakliyeciler Derneği’nin geleneksel iftar yemeği26Haziran 2015 Cuma günü Renaissance Polat İstanbul Hotel’degerçekleştirildi. Lojistik sektörünün temsilcilerinin katılımıyla düzenlenen etkinlikte,IRU’nun Onur Nişanı Ödül Töreni de gerçekleştirildi.

IRU, araçları güvenli şekilde kullanan, çalışmış oldukları şirketlere ve meslek kurallarına bağlılık göstermek suretiyle lojistik sektörünün onurunu yücelten, imajını güçlendiren, aynı zamanda sektörün başarısını dünya çapında tescil eden profesyonel sürücüleri geleneksel olarak düzenlediği tören eşliğinde Onur Nişanı vererek ödüllendirdi.
Bu kapsamda 14 OMSAN sürücüsü,OMSAN’dagörev yaptıkları döneme ait mesleki performanslarından ötürü IRU’nun Onur Nişanı ile ödüllendirildiler.

14 OMSAN sürücüsününOnur Nişanına layık görülmesinden ötürü mutlu olduğunu belirten OMSAN Lojistik Genel Müdürü Osman KÜÇÜKERTAN, OMSAN’da sürücü eğitimlerine büyük önem verildiğini ve bu sebeple modern bir eğitim programı uygulandığını belirtti. Doğrudan OMSAN mühendisleri tarafından geliştirilen Emniyetli ve Ekonomik Sürüş Simülatörü ile sürücü eğitimlerinde önemli bir mesafe kat ettiklerini ifade eden KÜÇÜKERTAN, eğitimler ile bilgi ve becerilerini sürekli artıran sürücülerin OMSAN markasına güç kattıklarını sözlerine ekledi.

 
IRU Onur Nişanı’na Layık Görülen OMSAN Sürücüleri:

1. Behat SEÇKİN
2. Harun AKYÜZ
3. Hüseyin BESLER
4. Sadık YÜCEL
5. Züref GÜLER
6. Süleyman ÖZLEM
7. Avni KAHRAMAN
8. Fehim KAYIKÇI
9. Muharrem ERTEN
10. Mustafa GENÇ
11. Önder Haluk BERKHAN
12. Tacettin AYKAN
13. Tahsin ÇALIŞKAN
14. Yılmaz ALADAĞ

Bu haber toplam 11269 defa okunmuştur
dergi isteği
katalog tasarlıyoruz
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler