Başatlı Boru Profil A.Ş'de Yatırımlar Sürüyor

13 Ocak 2016 Çarşamba 16:17
Başatlı Boru Profil A.Ş'de Yatırımlar Sürüyor
Boru ve profil sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri Başatlı Boru Profil A.Ş yükselişini sürdürmeye devam ediyor.

Boru ve profil sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri Başatlı Boru Profil A.Ş yükselişini sürdürmeye devam ediyor. Ülkemizin de içerisinde bulunduğu bölgesel sorunlar, geride bıraktığımız yılda yaşanan siyasi ve ekonomik belirsizliklere rağmen, yapmış oldukları yatırımlarla büyüme hedefleri doğrultusunda ilerliyorlar.

Başatlı Boru Profil A.Ş. Fabrika Müdürü Murat Biriktir; firmadaki son gelişmelerle ilgili şunları dile getirdi: “Geride bıraktığımız yıl içerisinde çok önemli yatırım kararları aldık ve bunları uygulamaya başladık. İlk olarak 10.000 metrekarelik kapalı alanımızı 20.000 metrekareye çıkardık. 2016 yılının ilk çeyreğinde ise Ø273 mm boru ve 200x200 mm direkt profil imalatına başlayacağız. Yılın ilk yarısının sonunda ise 400x400 direkt profil imal etmeyi planlıyoruz. Buna göre üretim kapasitemiz 27.000 ton/ay’ a çıkmış olacak. Devamında ürün yelpazemizin genişleyeceği yeni yatırımlar ve uzun vadeli planlarımıza odaklanacağız.”

Yatırımların dışında ihraç pazarlarını genişletmeye yönelik çalışmalar yapacaklarına da değinen Murat Biriktir sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Halen birçok kıtaya yaptığımız ihracatımızı tüm kıtalara yayarak, ülke ekonomisine büyük katkı sağlayacak ve dünya pazarında da söz sahibi olacağız. Üretim, satış ve finans konularındaki tecrübelerimiz, “Müşteri memnuniyeti” odaklı bakış açımız, çözüm ortaklarımız ve yeni ürünlerimizle ülkemiz ve tüm dünyaya hizmet etmeye devam edeceğiz. ISO ve OHSAS sertifikalarımız ile ”İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi”,

“Çevre Yönetim Sistemi” ve “Kalite Yönetim Sistemi” gereksinimlerini eksiksiz yerine getiren, doğaya dost ve saygılı anlayışımızdan ödün vermeden yolumuza devam edeceğiz.”

Gelecek nesiller için “EMEK VERMEYE DEĞER”

Bu haber toplam 11036 defa okunmuştur
dergi isteği
katalog tasarlıyoruz
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler