ExxonMobil Mobil Serv SM Yağ Analizi Programı’nı Tanıtıyor

14 Şubat 2017 Salı 11:05
ExxonMobil Mobil Serv SM Yağ Analizi Programı’nı Tanıtıyor
ExxonMobil Mobil ServSM Yağ Analizi Programı, yağ değiştirme aralığını uzatarak verimliliği maksimuma çıkarıyor ve bakım maliyetlerini azaltıyor.

ExxonMobil Mobil ServSM Yağ Analizi Programı, yağ değiştirme aralığını uzatarak verimliliği maksimuma çıkarıyor ve bakım maliyetlerini azaltıyor.

• Yeni program; mobil uygulama, tara ve kullan teknolojisi ve esnek analiz kabiliyetleri gibi yeni özellikleri de beraberinde getiriyor.

• Müşteriler; yağ analizlerini artık cep telefonu, tablet ya da masaüstü bilgisayarlarından yönetebilecekler.

ExxonMobil, mobil uyumlu yağ analizi sunan programı Mobil Serv Yağ Analizi’ni tanıttı. Bu yeni hizmet, operatörlerin ekipman sorunlarını ortaya çıkmadan tespit etmelerini ve plan dışı ekipman bakımını önlemelerini sağlayacak. ExxonMobil Signum programı yerine geçecek olan bu hizmet, mühendislerin sağlıklı ve güvenilir bir operasyon sürdürebilmesi için büyük önem taşıyor. Düzenli olarak gözlemlendiğinde yağ analiz programı ekipman güvenilirliği ve dayanıklılığını artırmayı sağlarken; bakım maliyetleri, plan dışı duruşları ve yağ tüketimini azaltmaya yardımcı oluyor. Bu hizmet, yağ değiştirme aralıklarını uzatarak ekipmana müdahale gereksinimini minimuma indiriyor ve güvenliği artıryor.

Örnek toplamadan son raporlamaya kadar tüm yağ analizi süreçlerini kolaylaştırmak amacıyla tasarlanan hizmet, tara ve kullan teknolojili QR kodlarıyla müşterilerin yağ örneklerini ExxonMobil laboratuvarına iletmelerini sağlıyor. Müşteriler daha sonra da cep telefonu ya da tabletlerinde bulut teknolojili uygulamayı kullanarak sonuçlara ve kendilerine özel ekipman tavsiyelerine ulaşabilidikleri gibi, bunları bir başkasıyla da paylaşabiliyorlar. Yeni hizmet paketi evrak işlerini azaltırken, örnekleme planlamasına da destek olarak sonuçların gerçek zamanlı iletişimini sağlıyor. Müşteriler diledikleri takdirde raporlamalarını manuel olarak yönetip değerlendirmeye de devam edebiliyorlar.

Ayrıca kullanıcı dostu yeni arayüze ek olarak sistem, operatörlerin ekipman ve işletmelerini koruyabilmeleri için yanıt süresinde de iyileştirme özelliğine de sahip. ExxonMobil’in Avrupa, Afrika ve Orta Doğu Endüstriyel Pazarlama Danışmanı Ayman Ali, “Mobil Serv Yağ Analiz Programı’na herhangi bir mobil cihaz üzerinden erişilebiliyor. Geliştirdiğimiz yeni rapor tasarımı ve zenginleşen trend analizi sayesinde kullanıcıların tanıları anlamaları ve tavsiyelerimize göre hareket etmeleri de daha kolay hale geldi” dedi. Bu yeni hizmet; ExxonMobil’in, uzun zamandır dünya çapındaki şirketlere verdiği ve gelenekselleşen yağ analizi hizmetini temel alıyor. Bu sayede de yağ değiştirme aralıkları uzatılarak bakım maliyetlerinin azalması ve verimliliğin artması sağlanıyor.

Kullanılmış yağ analizi programı müşterilerin verimliliklerini takip etmelerini ve sorunları anlamalarını sağlayan kapsamlı bir analiz sunuyor. Kullanıcılar, operasyonları için doğru test paketini 25 test seçeneği arasından özenle seçebiliyorlar. ExxonMobil Signum programına önceden kayıtlı olan müşteriler analiz geçmişleriyle birlikte, yeni programa otomatik olarak geçebilecekler.

Mobil Serv Yağ Analizi, ExxonMobil’in 2015’te başlayan yeni yağ hizmetleri markası Mobil Serv ailesinin en yeni üyesidir. ExxonMobil, 100 yılı aşkın süredir müşterilerinin bakım programlarını iyileştirmek ve ekipman performansının artırmasını sağlamak amacıyla geniş kapsamlı teknik hizmetler sunmaya devam ediyor. Şirket, sağladığı tüm hizmetlerin verimini artırmak için hepsini bir marka çatısı altında topladı. Mobil Serv Yağ Analizi hakkında daha fazla bilgi edinmek ya da programa katılmak için lütfen mobilserv.mobil.com adresini ziyaret edin.

Bu haber toplam 3169 defa okunmuştur
dergi isteği
katalog tasarlıyoruz
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler