Uğur Hidrolik, müşterilerine uygun f iyat ve kaliteli hizmet sunuyor

21 Nisan 2017 Cuma 12:02
Uğur Hidrolik, müşterilerine uygun f iyat ve kaliteli hizmet sunuyor
Uğur Hidrolik Satış Müdürü Uğur Koşar ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Uğur Hidrolik Satış Müdürü Uğur Koşar ile, gerçekleştirdiğimiz röportajımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Öncelikle sizi ve firmanızı tanıyabilir miyiz?

Uğur Hidrolik firmasında Satış Müdürü olarak görev alıyoruz. Bu sektörün içinde uzun bir süre çalışıp deneyim kazandıktan sonra şirket kurma fikrimizi hayata geçirdik. 3 yıldır faaliyetlerine devam eden firmamı, her gün kendini yenileyen ve geliştiren sağlam kadrosuyla ileriye yönelik çalışmalarına devam ediyor.

Ağırlıklı olarak çözüm ürettiğiniz sektörler hakkında bilgi verir misiniz?

Çok geniş bir sektör yelpazesine çözüm üretiyor ve ürün temini sağlıyoruz. Mobilden endüstriyele, gıdadan inşaata, kimyadan enerjiye ve demir çelik sektöründen çimento sanayine kadar birçok sektöre hizmet veriyoruz.

Firmanızın sektöründeki konumu, temsilcilikleriniz ve pazardaki gücü hakkında bizleri bilgilendirir misiniz?

Firmamız, distribütörlük ve bayilik konusunda geniş ve bir o kadar da adından söz ettiren marka ve firmalarla iş birliği içerisinde bulunuyor. Temsilciğini yaptığımız markaların bir kısmı; Hidroan, Alfagomma, Akon, Aron, Benteler, Bieffe, Brevini, Comer Industry, Cromsteel, Enerpac, Eurosnodi, Fox, Galli, Galtech, Helac, Hema, Hipomak, Hydr - App, Ibs Cooler, Luen, Mintor,Oilcomp, Omt (O // T) , Ot Oiltechnology, Prattisolı, Pzb, Rima, Rexroth, Samhydraulik, Teknoan, Teknofluid, Walvoil,White, Zeca.

Sektöre sunduğunuz en yeni ürünlerinizden, özelliklerinden ve getirdiği avantajlardan bahseder misiniz?

Piyasaya sürekli olarak yeni marka ve ürünler çıkarıyoruz. Yakın dönemde gündemimizde olan Alfagomma hidrolik hortumlarının Türkiye genelinde bayiliğini üstlendik. Kaliteli ürünleri her zaman olduğu gibi uygun fiyata Türk sanayisinin hizmetine sunmaktayız.

Türkiye’de hidrolik ve pnömatik ve makina sektörlerinin genel durumu, pazar büyüklüğü ve gelişimi hakkında neler düşünüyorsunuz?

İçinde bulunduğumuz sektör gün geçtikçe gelişen teknoloji ile birlikte yenileniyor ve gelişiyor. Buna bağlı olarak pazar payı da gelişiyor. Biz de sürekli bu yeniliğe ve gelişime kendimizi adapte ediyor ve ayak uyduruyoruz.

Satış ve satış sonrası hizmetleriniz hakkında bizi bilgilendirir misiniz?

Uğur Hidrolik olarak birinci önceliğimiz koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünleri stokumuza almadan ve piyasaya sunmadan önce ürünleri kendimiz belirli testlerden geçirdikten sonra sorunsuz çalışacak kapasite de olan ürünleri müşterilerimize sunuyoruz. Aynı zamanda müşterilerimizin işlerini hızlı çözebilmek adına 7 gün 24 saat esasında hizmet veriyoruz. Düşüncemiz odur ki; kısa süre dahi duran makina veya fabrika, öncelikle Türk ekonomisine zarar veriyor. Bu bilinçten yola çıkarak hızlı çözümler sunmak için ekibimizi ve sevkiyatımızı sürekli güçlendiriyoruz.

Güncel yatırımlarınız ve Ar-Ge çalışmalarınızdan bizlere bahseder misiniz?

Avrupa’dan ithal edilen bazı ürünler ile ilgili Ar - Ge çalışmalarımız şu an devam ediyor. Kısmet olursa en yakın süre içerisinde sanayimize bu ürünlerin sunumunu gerçekleştireceğiz.

Kısa ve uzun vadede hayata geçirmeyi düşündüğünüz plan ve projeleriniz neler?

Birinci önceliğimiz sanayimize ve ekonomimize gerçekten katma değeri yüksek ürünler sunabilmek… Bunun için takım arkadaşlarımız ve iş ortaklarımızla bir olarak çeşitli çalışmalarımız devam ediyor.

Bu haber toplam 3038 defa okunmuştur
dergi isteği
katalog tasarlıyoruz
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler