ENOSAD 7. Dönem Yönetim Kurulu’nu belirledi

03 Temmuz 2017 Pazartesi 02:43
ENOSAD 7. Dönem Yönetim Kurulu’nu belirledi
ENOSAD' ın 7. Olağan Genel Kurul Toplantısı 24 Mayıs 2017 tarihinde Cevahir Hotel Istanbul Asia’ da gerçekleştirildi ve Divan Heyeti seçimi yapıldı.

ENOSAD' ın 7. Olağan Genel Kurul Toplantısı 24 Mayıs 2017 tarihinde Cevahir Hotel Istanbul Asia’ da gerçekleştirildi ve Divan Heyeti seçimi yapıldı. Divan Heyeti, ENOSAD Kurucu Başkan Yardımcısı Osman Kurdaş’ ın başkanlığında Mustafa Naymanlar ve Turan Türkmen’ den oluşturuldu.

Divan Heyeti Başkanı Kurdaş, Genel Kurul’a katılımlarından dolayı tüm üyelere teşekkür ederek ENOSAD tarihinde ilk kez 2 aday Yönetim Kurulu’nun yer aldığı seçimli bir toplantı olmasından dolayı bu genel kurulun önem arz ettiğini belirtti. Her biri son derece saygın üyelerden oluşan ENOSAD’ ın bu duruma ulaşmasında kuruluşundan itibaren emeği geçen tüm başkan ve yönetim kurullarına teşekkür etti ve gündemi okuyarak Genel Kurul’u açtı.

Konuşmasını gerçekleştirmek üzere kürsüye davet edilen 6. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hüseyin Halıcı, açılış konuşmasının ardından geçmiş dönem faaliyetlerini sundu. Devamında yapılan seçim sonrası Yönetim kurulu aday listelerinin oylanması sonucunda Dr. Hüseyin Halıcı yeniden ENOSAD Başkanlığına seçildi. 

Dr. Hüseyin Halıcı, hedefledikleri projelerini hayata geçirmek amacıyla 2 yıl için tekrar ve daha artan bir ivmeyle çalışacaklarını, bu yeni dönemde yapılacak çalışmalara tüm üyelerin katkı ve desteklerini beklediklerini, üyelerden gelecek önerileri de değerlendirerek sektör adına hep birlikte daha iyi işler yapmaya çalışacaklarını belirtti. Genel Kurula katılan ve destek veren tüm üyelere teşekkürlerini sundu ve bu dönemden sonra gelecek yeni yönetimlere de şimdiden başarılar diledi. 

Genel Kurulda bulunan üyelerin başkan ve yönetim kurulunu tebrik etmesinin ardından Divan Heyeti Başkanı Osman Kurdaş tüm üyelere toplantıya katıldıkları için teşekkür etti ve Genel Kurul Toplantısı’nı sonlandırdı.  

Bu haber toplam 2008 defa okunmuştur
dergi isteği
katalog tasarlıyoruz
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler