Bayık Boru Profil; ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 Belgelerini Aldı

19 Mart 2018 Pazartesi 10:46
Bayık Boru Profil; ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 Belgelerini Aldı
Sürekli gelişmeyi ilke edinen Türkiye’nin güçlü global markası Bayık Boru Profil Endüstrisi A.Ş., ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgelerini aldı.

Bayık Boru Profil aldığı belgelerle çalışan ve müşterilerine, ürün ve hizmetlerin kalitesini, çevreye ve sürdürülebilir kalkınmaya verdiği önemi, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sunduğunu ortaya koymuştur.

Bayık Boru Profil, kalitesini ISO 9001 ile belgeledi

Bayık Boru Profil kuruluş aşamasından itibaren üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerle her zaman müşteri beklenti ve isteklerini ön planda tutmuş ve kaliteyi temel ilke edinmiştir. Bu ilke doğrultusunda ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ni almıştır.Bayık Boru Profil, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ile ürün ve hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir standarda uygun olarak üretildiğinin ve bunun sürekliliğinin güvencesini vermiştir.

Bayık Boru Profil, çevreye olan duyarlılığını ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi ile ortaya koydu

İnsan içinde yaşadığı çevreye, gelişen teknoloji ve sanayi sonucunda zarar vermektedir. Artan nüfus, teknolojik ilerleme, yaşam alanlarındaki daralma gibi birçok nedenle yaşam kalitesi düşmektedir. Bunun bilincinde olan Bayık Boru Profil, çevrenin korunmasına yönelik olan ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi ile çevreye olan duyarlılığını tescillendirmiştir. Bu belge ile doğal kaynakları etkin kullandığını ve sürdürülebilir kalkınmaya önem verdiğini göstermiştir.

OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ile güvenli bir çalışma ortamı sunulmaktadır

Kalite, çevre duyarlılığı ve iş sağlığı ve güvenliğini bir bütün olarak değerlendiren Bayık Boru Profil, ISO 9001, ISO 14001 belgelerinin alınması ile birlikte OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi’ni de almıştır. Bayık Boru Profil, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ile sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturduğunu kanıtlamıştır. Böylece çalışanların ve işin güvenliği sağlanmıştır.

Bu haber toplam 5861 defa okunmuştur
dergi isteği
katalog tasarlıyoruz
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Haberler