Beşinci yıla merhaba

26 Ocak 2011 Çarşamba 13 : 35
Mustafa Aslan

Mustafa Aslan

Bu sayımızla birlikte dört yılı geride bıraktık ve beşinci yayın yılımıza merhaba dedik… 2007 yılı Ocak ayında ilk sayısını piyasaya sunduğumuz Demir Çelik Store Dergisi, ilk yayınlandığı günden itibaren sektör tarafından ilgiyle takip edildi ve dört yıl boyunca sektöre hizmet verdi. Yayınlanan her sayı, bir önceki sayıya nazaran daha gelişmiş, büyümüş ve ulaştığı kitleleri genişletmiş olarak sizlere ulaştı. Önceki yıllarda demir çelik sektörüyle ilgili doğru düzgün tek satır haber kaynağına ulaşılamazken, dergimizin yayınlanmasıyla birlikte sektör nemli bir haber kaynağına kavuşmuş oldu. Sektör mensupları; gerek dergimizin web sitesi olan demircelikstore.com adresiyle, gerekse de demircelik.com.tr adlı haber portalımızla geniş bir haber arşivine sahip oldular. Kimlere ulaşmadık, kimleri kapağımıza taşımadık, kimlerin röportajlarına dergimizde yer vermedik ki… Erdemir Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Oğuz Özgen, İsdemir Genel Müdürü İsmail Akçakmak, Kardemir Genel Müdürü Fadıl Demirel, Kibar Holding Yatırımlar Grup Başkanı Kerim Dervişoğlu, YİSAD Başkanı Mustafa Açıkalın, Türkiye Bankalar Birliği Başkanı ve İş Bankası Genel Müdürü Ersin Özince, Borusan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kocabıyık, Kaptan Demir Çelik Yönetim Kurulu Üyesi Tayfun Çebi, PASDER Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Leflef… Ve daha burada isimlerini saymakla bitiremeyeceğimiz, hepsi birbirinden değerli olan demir çelik sektörünün önde gelen isimleri dergimizde kapak röportajlarıyla yer aldılar. 

Türkiye’nin bütün sanayi noktalarına ulaştık 

Sektörün en önemli isimlerine ulaşıp, onların sektörel tecrübelerine, projelerine yer verip bu bilgileri ülkemizde faaliyet gösteren sanayicilerimizle paylaşmamak olmazdı. Dergi yayıncılığının en önemli noktalarından biri olan dağıtım konusunu ön planda tutarak geniş bir dağıtım kitlesi belirledik ve dönemsel olarak belirlediğimiz tüm sanayicilerimize dergilerimizi ulaştırdık. Bu prensibimiz bizlere büyük kazançlar sağladı. Tüm sektörlerin, sektörlerle birlikte tüm sektörel yayınların etkilendiği 2008 krizinden bu sayede büyüyerek çıkmayı başardık. Kriz dönemlerinde birçok dergi kapanırken, sayfa sayısını ve tirajını düşürürken, bizler hem sayfa sayımızı hem de tirajımızı arttırmayı başardık. Bu başarıda bizlere duyduğunuz güvenin ve vermiş olduğunuz desteğin de payı çok büyük… 

Övgü dolu sözlerinize layık olmaya çalışacağız 

5. yıl özel sayımızda sektörümüzün önde gelen isimleri bizleri tebrik ettiler ve hakkımızdaki düşüncelerini içeren yazılarını bizlere ulaştırdılar. Göndermiş olduğunuz yazılara bu sayımızda yer verdik. Düşüncelerini bizlerle paylaşan, çalışmalarımızı takdir eden tüm sektör mensuplarına buradan ekibim adına teşekkür etmek istiyorum. Sizlerin desteğiyle; takdirlerinizi kazanmak için kalitemizden ve objektif yayıncılık anlayışımızdan asla taviz vermeyeceğiz. Sevgiyle kalın…

5.Yıl Mesajlarından Bazılarını Siz Değerli Okuyucularımızla Paylaşmak istiyorum.

Oğuz ÖZGEN - ERDEMİR Genel Müdürü 

Sektör odaklı olarak iş hayatının gündemindeki konulara ve mevzuata ilişkin güncel gelişmelerin, sektör değerlendirmelerinin yer aldığı önemli bir bilgi kaynağı olan sektörel yayınlar, sektörüne değer katan etkin bir iletişim ve tanıtım aracıdır. Belli bir sektöre yönelik spesifik konularda yayın yapmanın elbette zorlukları da bulunmakta, bu yayınlar uzmanlaştıkları sektörlerdeki gelişmelerin, sorunların çözümüne yönelik görüşlerin paylaşılması adına önemli bir görev üstlenmektedir.İletişim teknolojilerindeki gelişime paralel olarak sektörel yayınların internet ortamına taşınması ile de etki alanlarının sınırları genişlemiş ve hedef kitlelerle birlikte her kesime ulaşabilen yayınlara dönüşmüştür. Sektörümüzde sayıları sınırlı yayınlardan biri olan Demir Çelik Store Dergisi’nin 5. kuruluş yıldönümünü dolayısıyla emeği geçenleri kutlar, yayın hayatınızda başarılar dilerim.

Fuat TOSYALI – Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı

Türkiye, Dünya Demir Çelik Sektörünün artık önemli oyuncularından biri. Önemli oyuncu olmak, miktarsal olarak fazlaca üretmek değil, aynı zamanda bir kültüre de sahip olmak demek. Atalarımızdan gelen, genlerimizde olan bir çelik kültürümüz var bizim… Bu kültürü gelecek nesillere aktarmak, bilgiyi paylaşmak için de yayıncılığın önemli bir görevi var. Henüz 5. yaşında olmasına karşın bu görevi sorumluluk duygusuyla yürütmekte olan Demir Çelik Store Dergisi ekibine teşekkür ediyor, başarılarını yürekten kutluyorum. Nice güzel zamanlara...

Kerim DERVİŞOĞLU – Kibar Holding Yatırımlar Grup Başkanı

Öncelikle 5. yayın yılınızı kutlar ,daha nice uzun süreli ve başarılı yayınlar dilerim. Demir Çelik Store Dergisi’nin yöneticilerini çok öncelerden tanıyorum , dergiyi ve başarılarını yakından takip ediyorum. Gelişmişlikte en önemli konulardan birisi bilgiyi paylaşarak yaymak, ilgilileri ve toplumu doğru bilgilendirmektir.Bilgileri doğru kaynaklardan temin ederek, zamanında ve doğru yorumlayarak topluma sunmak da çok önemlidir. Yukarıda saydığım önemli hususların yanında , Demir çelik sektörünün gelişmesine, fuar katılımları, diğer işbirlikleri ve hizmetleri ile katkıda bulunan Demir Çelik Store Dergisi’ni, sektör için faydalı ve başarılı buluyorum. Derginin tüm çalışanlarını ve diğer emeği geçenleri, bu güzel hizmetlerinden dolayı tekrar yürekten tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

Fadıl DEMİREL – KARDEMİR A.Ş. Genel Müdürü

Demir çelik üreticilerini, makine imalatçıları, tedarikçi firmalar ve nihai kullanıcılarla buluşturan, sektördeki gelişmeleri okuyucuları ile paylaşan, gelişme ve sorunları toplu olarak ortaya koyan ve tartışılmasını sağlayan Demir Çelik Store Dergisinin, kurduğu iletişim köprüsü ile sektörümüze sağladığı katkılara teşekkür ediyorum. Dergi yayıncılığının zor koşullarına rağmen geçen yıllar içerisinde başarı ile yayın hayatını sürdürmek, şüphesiz ki sizlerin fedakâr gayretleri ve okurlarınızın sizlere duyduğu sevgi, saygı ve güven sayesinde mümkün olmuştur. Bu başarıya imzasını atan sizleri ve derginize hayat verenleri tebrik eder 5. yayın yılınızı kutlarım. Dilerim ki; nefesiniz uzun, başarınız daim olsun… Saygılarımla

Akın TATOĞLU – TAT Metal Yönetim Kurulu Başkanı


Tüm Demir-Çelik Store Dergisi Ailesinin 5. yayın yılını kutlar, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada başarılarınızın devamını dilerim.


Tuğrul KUDATGOBİLİK - TİSK ve MESS Yönetim Kurulu Başkanı


Türk sanayisinin gelişmesi ve rekabet gücünün artması hepimizin ortak dileğidir. Sanayicilerimizin üretim alanlarıyla ilgili ulusal ve uluslararası gelişmeleri izlemesi, bilinçlenmesi, sorunlarına birlikte çözüm araması sanayimizin gücünün artmasını sağlar. Türk sanayisinin can damarlarından biri olan demir çelik sektörünün nabzını tutan ve sanayicilerimize yeni bakış açıları sağlayan Demir Çelik Store Dergisi, sunduğu hizmetlerle önemli bir toplumsal sorumluluğu yerine getirmektedir. Demir Çelik Store Dergisi’ni 5 yıldır sürdürdüğü başarılı çalışmalarından dolayı tebrik eder, Türk sanayisine ve demir çelik sektörüne bugüne kadar sağladığı katkıların gelecekte de devam etmesini dilerim.


Dr. Dilek KURT - MESS Genel Sekreter Yardımcısı


5 yıldır demir çelik sektörünün temsilcilerini buluşturan, sorunların gündeme getirilmesine ve tartışılmasına imkan sağlayarak önemli bir iletişim gücü yaratan Demir Çelik Store Dergisi, sektörün lider ve referans dergisi olma hedefine ulaşmıştır. Demir çelik sektörüne eşsiz bir hizmet sunmayı başaran Demir Çelik Store Dergisi’nin yöneticilerini ve emeği geçen herkesi kutlar, her geçen gün daha iyiyi yakalayacaklarına inanarak başarılarının sürmesini dilerim.

Mustafa AÇIKALIN – YİSAD Yönetim Kurulu Başkanı


5 yıldır gerek sizlerin, gerekse sektördeki değerli meslektaşlarımızın yorum ve görüşleri ile biz sanayici ve tüccarlarımıza ışık tuttunuz. Dergimiz ile bütünleştik. Her ay vazgeçilmez bir alışkanlık aşıladınız. Sayın Yönetim Kadronuzu ve onların şahsında tüm çalışanlara nice 5 yıllar dilerken tüm Demir Çelik camiası ve mensubu bulunduğum YİSAD adına beraberliklerimizin devamını temenni ediyorum. Beyinlerinize ve Ellerinize Sağlık… Saygılarımla

Tuncay SERGEN – YİSAD Başkan Yardımcısı – Sergen Metal Yön. Kur. Bşk.

Demir Çelik Store; kendini hızlı geliştiren, takipçi, toparlayıcı bir dergi.Kabına sığmayan bir canlılığı var.Zor günlerde başarılı olmasının sırrı da bu herhalde… Bu temponun yıllarca sürmesini dilerim.

Kaan GÜRGENÇ – Borusan Lojistik Genel Müdürü

Grubumuzun ana iş kolu olan çelik sektöründeki gelişmeleri hassasiyetle takip eden Demir Çelik Store Dergisi'nin 5'inci kuruluş yıldönümü nedeniyle tüm emeği geçenleri kutluyoruz. Sektörel yayıncılık, doğası gereği süreklilik ve kurumsallaşmanın ulusal yayınlara göre çok daha zorlu bir süreçle tesis edilebildiği bir alan. Derginizin 5 yıldır sürdürdüğü istikrarlı kalite çizgisi bu nedenle her türlü övgüyü hak ediyor. Demir Çelik Store'a bundan sonraki yayın hayatında nice başarılar diliyoruz.

Murat ÖNAY-İstanbul Dudullu OSB Yön.Krl.Başkanı

Demir Çelik Store gerek içeriği olarak gerekse kalite olarak Türkiye’nin en iyilerinden birisi. Özellikle Beş yıl gibi kısa bir süreçte bu başarıya ulaşmak gerçekten çok özverili çalışmalarıun bir sonucu. Bu işe gönül vererek bunu yaratan tüm kadroyu kutluyorum.

Hasan TERZİOĞLU - HTG/ Entek Teknik A.Ş Genel Müdürü

5 Yıl önce Demir Çelik Store dergisinin kuruluşunu, özellikle Demir Çelik sektörüne hitap edecek bir yayın organı olması nedeni ile sevinçle karşılamıştık. Sektörün; sorunlarının belirlenmesi, farkındalık yaratılması, üzerinde tartışılması, çözümler bulunması konusunda bir platforma gereksinmesi vardı. Seslerin çok daha iyi duyulabildiği ve daha verimli üretimler, daha büyük potansiyel yaratılması açısından üretimden tüketime, tedarikçilerden kullanıcılara kadar her yelpazedeki bilgi alışverişinin de kolaylıkla yapılabildiği bu platformla Demir Çelik Store, yıllar içinde çok önemli bir boşluğu da doldurdu.Her türlü zorluğa rağmen, sektöre hem motivasyon veren, hem de ihtisaslaşma konusunda katkıda bulunan Demir Çelik Store Dergisi’nin 5. yayın yılını kutluyor, özel ve güzel çalışmalarının başarı ile devam etmesini diliyoruz.

Bünyamin HALAÇ - Marmara Siegener Galvaniz A.Ş - İş Geliştirme Koordinatörü (CMO)


Ülkemizin çok ihtiyaç duyduğu bir alanda bilginin paylaşımını sağlayarak sektörel gelişime büyük katkı sağlayan kurumunuzun 5. Yılını şahsım ve Marmara Siegener Galvaniz A.Ş ailesi adına kutlar, nice uzun yıllar aramızda olmanızı temenni ederiz. Bu vesileyle tüm Metal Medya ailesinin 2011 yılının sağlıklı ve başarılı geçmesini dileriz. Saygılarımızla…

Ufuk LEFLEF – PASDER Yönetim Kurulu Başkanı


Demir Çelik Store Dergisinin 5. yayın yılını idrak etmesi nedeniyletebriklerimizi sunar, sektörümüze yapmakta olduğu hizmetlerin devamında bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yararlı olacağına inancımızı belirtiriz. Tüm sektör üyelerine Demir Çelik
Store Dergisi’ne katkılarından dolayı ayrıca teşekkürlerimizi bildiririz.

Mehmet NERGİZ – Tuğçelik Yönetim Kurulu Başkanı


Derginizin, Demir Çelik sektöründe önemli bir boşluğu doldurmasından dolayı memnuniyet duymaktayız.Doyurucu haberleri, röportajları, araştırmaları ile her sayınızı Tuğçelik ekibi olarak takip ediyoruz. 5 yıl gibi kısa bir sürede sektörünüzde önemli bir yere ulaşmanızdan dolayı tüm ekibinizi kutlar, başarılarınızın devamını dileriz.

Alim KINOĞLU - GALDER Yönetim Kurulu Üyesi

Başta Demir Çelik Store olmak üzere, diğer grup dergilerinizle, web link ve paylaşım sitelerinizle sanayimize, sektörlerimize ve ilgili kamuoyuna bilgi aktarımınızdan dolayı çok teşekkür ederim.Mesleki ve endüstriyel kültürümüze yaptığınız katkı için modern çağın evrensel değeri olan paylaşım;temelinde sanayimize yaptığınız değerli katkılarınızla övünüyor ve Metal Medya Ailesini kutlar,başarılarınızın devamını dilerim.

Veysel YAYAN – Demir Çelik Üreticileri Derneği Genel Sekreteri

DemirÇelik Store dergisi, yayın hayatına başladığı ilk günden bugüne, kaliteli baskısı ve dolgun muhtevası ile çelik sektörümüzün yakından takip ettiği bir dergi olma vasfını taşıyor.
Sektörün gösterdiği hızlı gelişmeyi okuyucularına başarılı bir şekilde yansıtan ve bu yönüyle kuruluşlarımızın her sayısını merakla takip ettikleri Demir-Çelik Store dergimizi, göstermiş olduğu yüksek performanstan dolayı tebrik ediyor, bundan sonraki yıllarda da başarılı performansını sürdüreceğine olan inançla, Derneğimizle gerçekleştirdiği yakın işbirliğinden dolayı içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Osman YAVUZ – MTC Metal Genel Müdürü

Demir çelik sektörünün içinde bulunduğu koşulları, gelişmeleri, yaşanan sorunları tüm açıklığı okuyucularına sunan, açık bir forum görevi gören bir ilkeli yayıncılık anlayışına sahip olan derginiz, sektörümüzün vazgeçilmezi haline gelmiştir. Derginizde yer verdiğiniz röportajlar, sektörümüzdeki beklentileri, ilerleyen dönemde yaşanacak olası değişimleri gözler önüne sermekte ve sektöre yeni katılan firmaların tanıtımı açısından da kendilerini ifade edebilecekleri bir platform oluşturmaktadır. Güvenilir ve istikrarlı yayıncılığı benimsemiş olan derginizi ve bu anlamda tüm emeği geçenleri kutlar, daha uzun yıllar, başarılarınızı sürdüreceğinize olan inancımı yenilemek isterim. 5. Yayın yılınız kutlu olsun.

Mehdi CULAZADE – İranlı Sanayici ve İşadamları Derneği (İSİAD) Genel Sekreteri

Demir Çelik Store bugün sektörde en çok sözü edilen sektör dergisi olma özelliğini taşımaktadır. Fuar ve sektör takipçiliği, halkla ve sektör çalışanlarıyla ilişkiler, gerçekçi bilgi akışıyla gözle aranan bir yayın organı haline gelmiştir. Kısa zamanda yakaladıkları başarı asla göz ardı edilmemeli. Bu başarının en büyük göstergesini derginin günümüzdeki tirajı ve geçmiş yıllara göre muhteviyatı açıkça ortaya koymaktadır. Sektörden biri olarak Demir Çelik Store Dergisi’nin dinamik ve girişimcilik ruhu taşıyan genç yöneticilerini ve çalışanlarını kutluyor yeni yılda da başarılarının devamını diliyorum.

İsmail DEMİRKAYA - Birleşik Metal ve Isıl İşlem Genel Müdürü

Demir Çelik Store Dergisi’nin 5. yılını bütün içtenliğimle kutluyorum. Demir Çelik Store Dergisi 5 yılını tamamlamasına rağmen, sanki 20-30 yıllık bir dergi profesyonelliğinde ve birikimde bir sektörel dergicilik başarısı gösterdi. Bunun ötesinde Demir Çelik Store’un en büyük başarısı demir çelik sektöründeki tüm firmaları aynı dergi içinde ustalıkla birleştirebilmesi ve sektörle ilgili dünyada olup biteni sektörden bir kişi gibi bize sunabilmesi oldu. Önümüzdeki yıllardada zevkle takip edilen bir dergi olacağına inandığım Demir Çelik Store Dergisi’ne nice 5 yıllar diliyorum.

Turan DERE – Ayhan Demir Çelik Yönetim Kurulu Başkanı

Demir Çelik Store Dergisi olarak ilk sayınızı yayınladığınız günden beri sektöre yapmış olduğunuz katkılardan dolayı öncelikle Demir Çelik Store ailesine teşekkür ediyoruz. Yapmış olduğunuz haberlerle iç piyasanın nabzını tutmanızın yanı sıra, dünyada olup biten gelişmeler hakkında da biz okuyucularınızı doğru bir şekilde bilgilendirdiniz.Yapacağınız katkıların devamını umut ederek sizlere Ayhan Demir Çelik ailesi olarak yayın hayatınızda başarılar diliyoruz.

Seda TACER - Bosch Rexroth Pazarlama İletişim Sorumlusu
Bosch Rexroth olarak en önemli iş alanlarımızdan biri olan Demir Çelik sektörünün nabzının tutulduğu Demir Çelik Store Dergisi başarıları ile 5 seneyi geride bıraktı. Bizlerin de çalışmalarını yakından takip ettiğimiz derginin, içeriği ve kalitesi ile geldiği noktayı takdirle karşılıyoruz. Kısa bir sürede gösterdiğiniz bu gelişmenin gelecek dönemler için de devam etmesi dileğiyle… Başarılarınız daim olsun.

Rıdvan TÜRKOĞLU – Ekin Metal A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi

Demir Çelik Store Dergisi, demir çelik sektöründe faaliyet gösteren firmalar arasında köprü olmuş ve firmalara iletişim imkânı yaratmıştır. Derginizde yer alan yazılarınızla sektör hakkında bilgi sahibi olunmuştur. Bu konuda başarılarınızın daimi olmasını diler, 5. yılınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Erdal AKBABA – Erkay Makine Üretim Müdürü
Demirçelik sektöründe faaliyet gösteren irili ufaklı ana ve yardımcı sanayi firmalarının (tedarikçiler,makine imalatçıları) birbirleriyle tanışmasına yardımcı olan, bu vesile ile iş yapabilmelerine ön ayak olan ve ülke ekonomisine katma değer sağlayan Demir Çelik Store Dergisi’nin göstermiş olduğu özenli ve özverili çalışmalarının önümüzdeki yıllarda artarak devam etmesini dileyerek teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Arslan SALMAN- Petek Boru Sanayi A.Ş Genel Müdürü

Demir Çelik piyasasında yer alan hammaddeci, üretici, ara tüccar ve son kullanıcıları buluşturan ve piyasamızın trendlerini izleten Demir Çelik Store Dergisi’nin 5. Yılını kutluyor ve başarılarının devam etmesini diliyorum.

Fatih AKIN – Akın Hadde

Yayın hayatı başından bugüne kadar yapmış olduğunuz başarılı çalışmalar neticesinde Demir Çelik Store; ilkeli,saygın ve güncel bir temel üzerinde,sektörün sesi olmuş ve kaliteli yayın çıtasını oldukça yukarılara taşımıştır.Sürekli gelişen ve dinamikliğini hiç yitirmeyen sektörümüzün büyümesinde sizlerin tanıtım ve temsil yeteneğinizin katkısını devamlı kılacak enerjinizin hiç eksilmemesi temennisi ile yayın hayatınızda üstün başarılar diliyor,sizleri ve tüm ekibinizi tebrik ediyorum. Saygılarımla…

Öznur TEKİNER – IFS Pazarlama Müdürü

Yayın hayatına başladığı günden bugüne kadar işletmelere kendi alanlarında uzman olan yazarları ile yol göstermeye devam eden Demir Çelik Dergisi’nin 5 yaşını gönülden kutluyoruz. Sektörel yayıncılık anlayışına farklı bir bakış açısı getirerek yol aldığınız 5 sene boyunca, çalışmalarınızı ilgi ile takip ettik. Diliyoruz ki daha nice seneler derginizi okumaya devam edeceğiz.

Özhan TÜRER – Sağlam Metal A.Ş. Dış Ticaret Müdürü

Demir Çelik Store Dergisi’nin hazırlanmasında emeği geçen herkese sonsuz teşekkür sunar, 5. yayın yılınızı kutlarım. Gerek içindeki birbirinden değerli bilgileriyle, gerekse tasarımıyla gerçekten çok güzel ve çok faydalı bir dergi. Her yazılı yayın okuyucularının ilgisi ve enerjisi ile asıl mecrasını bulur. Ben ve ekibimiz ilk sayısından beri heyecanla takip ediyoruz. Nice yıllara… Saygılarımızla.

Niyazi KARABULUT - Aymeks International Genel Müdürü


30 yıla yakın Hollanda da işveren olarak çalıştım, yaklaşık iki yıldır ithalat ve ihracatla uğraşıyorum. Kendi ülkemde Demir Çelik Store gibi profesyonel çalışan kurumlar ile karşılaştığımda gurur duyuyor ve sizlerle övünüyorum.Derginizi Almanya,İspanya ve Hollanda’da çalıştığım firmalara gönderdiğimde karşılığında aldığım teşekkür ile bir kez daha ne kadar doğru bir iş yaptığımı tekrar anladım.Bizim sektörümüzdeki firmaları bir çatı altında toplayıp birbirimizden haberdar olmamızı sağlayan Demir Çelik Store’a başarılar diler, 5. yayın yılınızı kutlar, birlikteliğimizin devamını dilerim. Başarılarınız daim olsun. Saygılarımla…

İlyas EROL – Suner Demir Yönetim Kurulu Başkanı

Bugüne kadar sektörümüze olan katkılarınızdan dolayı sizlere teşekkür borçluyuz. Günümüz koşullarında tüm zorluklara rağmen büyüyerek daha çok kitleye ulaşmış olmanız; bu işe inanmanız ve gayretleriniz sayesinde olmuştur. Dünya’dan ışık alarak geldiniz. Tüm dünyayı kucaklama adına başarılarınızın devamını diliyor, Demir Çelik Store Dergisi’nin 5. Yayın yılını kutluyorum.


Mehmet YIKILMAZ - Güralp Vinç İstanbul Bölge Müdürü


Az zamanda çok işler yapılabileceğinin en iyi örneklerinden biri olmanızdan dolayı sizleri kutlarız. Demir çelik gibi geniş bir sektörün buluşma platformu olan Demir Çelik Store’ un 5. yılının, geride bıraktığı yıllardan daha da başarılı geçmesini temenni ediyoruz. Saygı ve sevgilerimizle…

Tüm sektör temsilcilerine gösterdikleri ilgi ve destek için ekibim ve şahsım adına şükranlarımı sunuyorum.

Bu yazı toplam 29301 defa okunmuştur.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Diğer Yazılar
 • Türkiye’de Paslanmaz çelikle ilgili genel konularda en çok sorulan sorular
 • Türkiye’nin ham çelik üretimi 3.2 milyon ton oldu
 • 10 aylık makine ihracatı 14 milyar dolara yaklaştı
 • Türk çeliğine AB’den yeni sınırlamalar geldi.
 • Üretim odaklı politikaların çoğalması gerekiyor!
 • İmalat sanayi kapasite kullanımı arttı
 • Yerli ve milli üretim desteklenmeli
 • Girdi maliyetleri üretimi tehdit ediyor
 • Türkiye’nin Ham Çelik Üretiminde Daralma Korkusu!
 • Piyasalar oldukça zor günler geçiriyor
 • 2018 yılında neler yaşadık?
 • Türk Çelik Sektörü 2018 Yılını Geride Bıraktı
 • 2018 yılını da geride bırakıyoruz
 • Endüstri 4.0 – Çelik Üretimi&İhracatı – Vasıflı Çelik&Kalıp – Finans Piyasaları Konferansları Türk Sanayisine Değer Kattı
 • SKY FUARCILIK VE DEMİR ÇELİK STORE DERGİSİ İŞBİRLİĞİNDE DEMİR ÇELİK KONFERANSI DÜZENLENİYOR
 • EURO VE DOLAR NEREYE KADAR YÜKSELECEK?
 • Makina sektörü üretim ve ihracatta hız kesmemeli!
 • Türk İmalat verileri Haziran’da 46.8’e yükseldi
 • Seçimlere Çeyrek Kala…
 • Çelik sektöründe neler oluyor?
 • Türk çelik sektörü ihracata en çok katkı sağlayan sektörlerden biri oldu
 • Geleceğe Umutla Bakmak İstiyoruz
 • Erken Seçime Doğru Adım Adım…
 • Türkiye, ABD’nin çelik ve alüminyuma uyguladığı vergileri kabul edecek gibi görünmüyor
 • DÖVİZ KURLARI VE EKONOMİYE OLAN ETKİLERİ
 • İmalat Sanayinde Neler Oluyor?
 • Türk Çelik Sektörünü Zor Bir Dönem Bekliyor
 • Türkiye, tüketim ekonomisinden, üretim ekonomisine geçmelidir
 • Çelik İhracatındaki Artış Sürüyor
 • Otomotiv sektöründe Türk kalıbı imzası…
 • Türk Sanayisinin Sorunu: İletişimsizlik
 • 2017 Yılı Türk Çelik Sektörü Açısından Verimli Geçti
 • 2017 yılı Türk çelik sektörü iyimser bir tablo çizdi
 • Yeni Ekonomik Önlemlere İhtiyaç Duyuluyor
 • 2017 Yılının İlk 9 Ayı Çelik Sektörü Açısından Verimli Geçti
 • Demir Çelik Sektörü ve Türk Sanayisinin Gözü Aydın!
 • Yeni Ekonomik Önlemlere İhtiyaç Duyuluyor
 • THE TURKISH MACHINE SECTOR IS BECOMING A STAR
 • Ekonomide Yeni Politikalara İhtiyaç Var
 • ABD çelik ithalatına yasak getiriyor
 • Türkiye’nin Makinecileri Dünya Pazarlarında Boy Gösteriyor
 • Demir Çelik Sektörü Toparlanma Sürecinde…
 • 10 Yılın Ardından
 • 2016’ya Veda Ederken…
 • Yassı Çelik Sektörü Türk Sanayisine Değer Katıyor
 • Demir Çelik Store Dergisi Her Yerde
 • Moody's ve Yapılmak İstenenler...
 • Demir çelik sektörüne büyük jest!
 • 15 Temmuz Etkileri...
 • Bankacılara Açık Mektup
 • Beyaz Eşya Sektörü, Ülkemizin Gurur Kaynağı Olmaya Devam Ediyor
 • Çelik Üretimi ve Tüketiminde Yaşanan Artış Umut Vadediyor
 • Ekonomilerde kabuk değişimi ve Rusya örneği
 • Otomotiv ve Makina Sektörleri Yüzümüzü Güldürüyor
 • Elektriğe Gelen Zam Sektörü Vurdu
 • 2015’e Veda Ederken
 • Dünya Bankası’ndan Türkiye Ekonomisi İçin Umut Işığı
 • Bursa Endüstri Zirvesi ile 2015 Yılını Geride Bırakıyoruz
 • YİSAD Üyeleriyle Yunanistan’da bir araya geldik
 • Üretmeden kazanmak… Nereye kadar?
 • TURKISH INDUSTRIALISTS OFFER HIGH-QUALITY SOLUTIONS FOR EUROPEAN PRODUCERS
 • Yılın Son Çeyreğinden Beklentiler
 • Çelik sektörü çareyi “Uzak”larda Arıyor
 • Demir Çelik Sektörü İftar Davetlerinde Biraraya Geldi
 • Otomotiv sektörü üretim ve ihracatta rekora koşuyor
 • Ekmek aslanın ağzında
 • Demir Çelik Sektörüne KKDF Müjdesi
 • Türk çelik sektörü nereye gidiyor?
 • Üretimde devamlılık şart
 • Türk sanayisi geleceğe güvenle bakıyor
 • 2015 beklentileri karşılayacak mı?
 • 2014 Yılını Bursa Endüstri Zirvesi İle Kapattık
 • Dünyanın En Büyük Metal İşleme Fuarı EUROBLECH Başarıyla Gerçekleştirildi
 • Türk çelik sektörünün ihracat başarısı, birilerini rahatsız mı ediyor?
 • Çelik sektörü yılın ikinci yarısından umutlu
 • YİSAD'ın önemini anlamak…
 • ABD'nin Anti-Damping Soruşturmaları Can Sıkıyor
 • Dünyada ve Türkiye’de fuarlar
 • TRT
 • Çelik sektörünü neler bekliyor?
 • Türkiye'de Entegre Paslanmaz Çelik Fabrikası Kurulabilir mi?
 • Çelik İhracatında Yağaşlama ve İthalatta Yükselme Eğilimi Devam Ediyor
 • Sektörel Yayınlar ve Türkiye’de Sektörel yayıncılık Üzerine…
 • Sanayi Üretimindeki Artış Sürüyor
 • Çelik Servis Merkezleri
 • 1.Uluslararası Çelik Yatırımları Ve Pazarı Konferansı Düzenlendi
 • Türk çelik sektörü anti-damping soruşturmalarıyla boğuşuyor
 • 10. Kalkınma Planı ve Ana Hatları
 • AB piyasaları, Merkel ve çelik sektörü…
 • Trabzon’da YİSAD Rüzgarı Esti
 • Otomotiv sektörünün yükselişi dikkat çekiyor
 • Türk Demir Çelik Sektöründeki Yükseliş Sürüyor
 • METAL REHBERİ 2012-2013 PİYASADA
 • Demir Çelik ve Demir Dışı Metaller Strateji Belgesi ve Eylem Planı açıklandı
 • Ham çelik üretiminde En Büyükleri geride bıraktık
 • YİSAD Üyeleri’nden Çanakkale Şehitliğine Ziyaret…
 • Türk Çelik Sektörünün Yıldızı Parlamaya  Devam Ediyor
 • Demir Çelik Sektörü, ANKIROS 2012’ye Hazır…
 • Çelik üretimi ve tüketimindeki artış sürüyor
 • Demir Çelik ve Otomotiv sektörleri Türk ekonomisine yön vermeye devam ediyor
 • Demir Çelik Sektörü, İzmir’de Hareketli Günler Yaşadı
 • 1. Uluslararası Demir Çelik Sempozyumu Karabük’te Düzenlendi
 • Demir çelik ihracatı artıyor
 • Piyasalar canlanmaya başladı
 • Demir Çelik Sektörünün Teşvik Hasreti
 • Çelik ihracatçısı yeni pazarlar arıyor
 • Ekim Ayında Dünyanın En Büyük 8. Çelik Üreticisi Olduk
 • Demir çelik sektöründe neler oluyor?
 • POSCO Assan TST’nin temeli atıldı
 • Teşvikten umut yok
 • Cari açığın panzehiri: Sanayi reformu
 • MMK Atakaş’ta son durum…
 • OSB’ler ve Türkiye gerçeği
 • Yatırımlar sürüyor
 • Kuzey Afrika’da neler oluyor?
 • Beşinci yıla merhaba
 • 2010'un Ardından....
 • Reel sektöre destek, istihdama katkı…
 • Tatilin ve Ramazan’ın ardından…
 • Demir çelik firmalarının ilk 500 başarısı…
 • Türkiye’de ekonomi…
 • Teşekkürler Galder…
 • KRİZ DİBE VURDU
 • Türk çelik endüstrisine haksız devlet yardımı yapılıyor mu?
 • Enerji zammı Türk üreticileri zora sokuyor
 • 2009’un ardından…
 • Çelik sektörü hareketli günler yaşıyor
 • Kdz. Ereğli’de neler oluyor?
 • Demir çelik ürünlerinde fiyatlar neden yükseldi?
 • Teşekkürler Oyak…
 • 2008’in ardından…
 • Dünya ham Çelik Üretiminde 9'ncu sıraya yükseldik
 • Çelik ithalat vergileri yükseldi
 • Teşekkürler Oyak …
 • Erdemir Grubu İskenderun’da yassı çelik üretimine başladı
 • İlk 500'de Demir Çelik Firmaları